Turniej Piłkarski o Puchar Wójta Gminy Nowa Słupia 2011r.

X jubileuszowa edycja Turnieju Piłkarskiego o Puchar Wójta Gminy Nowa Słupia odbyła się 11 października 2011 roku  w Zespole Szkół w Rudkach.

W tegorocznych rozgrywkach udział wzięło 7 szkół podstawowych z terenu Gminy Nowa Słupia: SP Jeziorko, SP Mirocice, SP Nowa Słupia, SP Stara Słupia, SP Jeleniów,  SP Pokrzywianka,  SP Rudki.

W wyniku losowania w grupie A znalazły się reprezentacje: SP Jeziorko, SP Jeleniów, SP Mirocice i SP Rudki, w grupie B: SP Stara Słupia, SP Pokrzywianka, SP Nowa Słupia.

Do finału z pierwszego miejsca w grupie A awansowali chłopcy z Rudek, zdobywając komplet punktów, z drugiego miejsca grupie A awansowała SP z Mirocic. W grupie B o kolejności zdecydowała większa liczba strzelonych bramek. I tak pierwsze miejsce przypadło reprezentacji Nowej Słupi, a drugie Starej Słupi.

W meczu o III miejsce reprezentacja Starej Słupi pewnie 4 do 0 pokonała szkołę z Mirocic.
          Mecz finałowy rozegrali piłkarze z Nowej Słupi z reprezentacją z Rudek. Mecz zakończył się wynikiem 5:0 dla gospodarzy.

Trenerem zespołu PSP w Starej Słupi jest Zbigniew Latała.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce SP Rudki
II miejsce SP Nowa Słupia

III miejsce SP Stara Słupia

IV miejsce SP Mirocice

Wszystkie szkoły biorące udział w zawodach otrzymały puchary i nagrody rzeczowe w postaci piłek ufundowane przez Wójta Gminy Nowa Słupia Wiesława Gałkę.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!