Środa, 2024-05-15

Imieniny: Dionizego, Nadziei

Projekt Comenius

W dniach 11,12.01.2010 gościliśmy w naszej szkole nauczyciela języka angielskiego Salih Catal z Turcji oraz panią Marię Amparo Perez Moliner z Hiszpanii, nauczycielkę języka angielskiego i francuskiego.

Nauczyciele z krajów partnerskich brali udział w wizycie przygotowawczej do projektu Comenius. Pracując nad wypełnianiem wniosku i pisaniem projektu mieli możliwość bliżej poznać polskie szkoły; Szkołę Podstawową w Starej Słupi  i Zespół Szkół Nr 8 w Nowej Słupi oraz uczestniczyć w lekcjach języka angielskiego z użyciem tablicy interaktywnej.

Zaprezentowali uczniom i nauczycielom swoje szkoły i regiony.

Uczniowie z PSP w Starej Słupi mieli możliwość porozmawiania z nauczycielami w języku angielskim i zaprezentowania swojej szkoły w trakcie krótkiej  prezentacji    multimedialnej   i oprowadzając  gości po szkole.

Goście byli pod wrażeniem przyjaznej i przytulnej atmosfery jaka panuje w naszej szkole            i możliwości jakie niesie uzycie tablicy interaktywnej w trakcie prowadzenia zajęć.

Redaktor: Marek Budziński